Servis peçetesi halkaları

Servis peçetesi halkaları

Sevgili bayanlar  ve lüks lokanta sahipleri ve düğün organisazyonu yapan firmalar bakın bugün sizler için çok şık bir fikir sunuyorum..

 

Sofralar hepiniz için çok şık olması gereken yerlerdir.  Özellikle misafir ağırlayan kişiler hergün sofralarımızı nasıl güzelleştirip süsleyeceğimizi şaşırıyoruz.

Öyleki sofralarımıza ne koysak nasıl süslesek şaşıyoruz değilmi ? Oysa ki o kadar küçük hareketlerle ve pratik şeylerle soflarımızı süslemek ve güzelleştirmek çok ama çok kolay.

 

Bakın bugün sofralarınıza şenlik ve şıklık kazandırıcak bir yöntemi siz moda dekorasyon takipçişi arkadaşlarımızla paylaşıyorum.

 

Servis peçeleri kullanıyorsunuzdur sofranızda değil mi ? sofralarınızda şıklık ve zerafet isteyen takipçilerim sofralarınızı kurarken sofralarınıza koyduğunuz peçetelerinizi sade kullanmak yerine halkalar ile süslemeye ne dersiniz ?

 

Küçük bir hareketle inanın sofralarınızda ne kadar şıklık yakalayabileceğinizi size anlatmakla bitiremem.. Küçük şık ve süslü peçete halkaları ile sofralarınıza görsel açıdan çok şıklık katabilirsiniz.

Buyrun sizlere bu şık halkalardan bir kaç örnek sunuyorum..

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM