Muhiku – Mutlu Hissettiren Hediye Kutuları

Muhiku – Mutlu Hissettiren Hediye Kutuları

Hayatta tüm çabalarımızın amacı mutlu olmaktır. İyi bir okula gitmek, iyi bir iş bulmak, güzel bir evde oturmak, aile kurmak, arkadaşlarımızla buluşmak, güzel yemekler yemek, güzel yerler gezmek… Bazen mutluluk hedeflerimiz o kadar çoğalır ki bunların içinde kayboluruz. Kendimizi ve sevdiklerimizi mutlu etmeyi unuturuz. Bazen de kendimizi unutur sadece sevdiklerimiz için çabalarız.

Fakat bilmeliyiz ki biz mutluysak çevremizdeki herkese ışığımız yansıyacak, bu ışıkla onlara da mutluluğumuz geçecek. Bunun için önce kendimize sonra sevdiklerimize kaliteli zaman ayırmalı ertelemeden mutluluğu yakalamalıyız. Çünkü mutluluk geçmiş ve geleceği düşünmekten öte anlardan ibarettir.

Özel bir gün beklemeden hemen şimdi kendinizi mutlu hissettirmek için Muhiku’daki Keyif ve Huzur Hediye Kutusu, Bakım Vakti Hediye Kutusu, Helen Kutusu ve daha onlarca ürün içeren kutular ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Yaklaşmakta olan özel günler için 5 Nisan Avukatlar Günü hediyesi ya da 21 Haziran Babalar Günü hediyesi arayışındaysanız Muhiku’daki özenle hazırlanan kutuları inceleyebilirsiniz.

Avukatlar Günü Hediyesi

Her yıl 5 Nisan’da kutlanan Avukatlar Günü için Muhiku’nun sizlere hediye önerisi işlevselliği olan kaliteli hediyelerdir. Yorucu ve stresli bir meslek olan avukatlıkta belki de en önemli nokta her daim odaklanmayı sağlayabilmektir.

Hukuk sistemimizin vazgeçilmezi olan avukatların davalara çalışırken odaklanmalarını sağlamak, yorgunluklarını biraz olsun hafifletmek aynı zamanda gelen misafirlerine ikram edebilmeleri için Etiyopya, Kolombiya, El Salvador, Kenya ve Brezilya gibi farklı yörelerin %100 Arabica çekirdek kahvelerinin french press ve makinede demlemeye uygun şekilde öğütüldüğü 3. nesil Dünya Kahveleri Kutusu’nu hediye edebilirsiniz. Her yudumunda hatır taşıyan Dünya Kahveleri Kutusu’nu avukat tanıdıklarınızın çok beğeneceğine garanti verebiliriz.

Avukatlar günü hediyesi alarak hukuk okuyan geleceğin avukatlarını da unutmayıp onlara da sürpriz yapabilirsiniz. Ders çalışırken, uzun vize ve final gecelerinde Dünya Kahveleri Kutusu onlara ilaç gibi gelecek ve bu jestinizden dolayı mutlu olacaklardır. Kutunuza isterseniz siyah kupa, french press, kahve kokulu mum, kalem, defter gibi hem okulda hem ofiste kullanacakları ürünler ekleyerek hediyenizi zenginleştirebilirsiniz.

Muhiku ekibi olarak tüm avukatlarımızın Avukatlar Günü’nü kutluyoruz!

Babalar Günü Hediyeleri

Babalar Günü, her yıl haziran ayının üçüncü haftası kutlanmaktadır. 2020 senesinde bu tarih 21 Haziran’a denk gelmektedir.

Baba; iki hece dört harf fakat ne kadar güçlü, dağ gibi bir kelime! Baba çınar gibidir derler, gölgesi yeter. Şüphesiz hepimizin ilk kahramanı çınar gibi olan babalarımızdır. İleride babamız gibi güçlü, bilgili biri olmak isteriz.

Çocukken çizgi filmlerde süper güçleriyle öne çıkan karakterler kahramanımızken yaşımız ilerledikçe asıl kahramanın aslında hep yanı başımızda olduğunun farkına varırız. İşten gelirken yorgun olsa bile bakkala uğrayıp en sevdiğimiz şekerleri seçen, cebinden çıkardığı çikolatalarla bizi mutlu eden babamızı -büyüdüğümüze göre- artık mutlu etme sırası bizde.

21 Haziran’da onu güzel bir mesajla uyandırıp elimizde Babalar Günü hediyesi ile kapısını çalsak dünyada ondan mutlu kim olabilir? Babalar Günü’nde artık kolaya kaçılan kazak, gömlek, saat, tesbih gibi hediyelerden vazgeçip bu sefer farklı bir hediye ile onu şaşırtın.

Annemiz için birçok hediye seçeneği bulurken babalar günü hediyeleri araştırırken maalesef zorlanıyoruz. Bu sorunun farkında olan Muhiku, her zevke hitap eden hediye kutuları ve ürünler üzerinde yoğunlaştı. Örneğin babanız çay seviyor ise en çok seçilen Dünya Çayları Kutusu ile onu mutlu edebilirsiniz. Dünyanın beş farklı ülkesinden gelen lezzetli çaylarının tadına doyamayacağına eminiz. Dünya Çayları Kutusu içerisinde:

  • Çin’den blossom tea jasmine rose çayı – 3 top
  • Güney Afrika’dan rooibos çayı – 30 g
  • İngiltere’den Lady Grey çayı – 30 g
  • Fas’tan Moroccan mint çayı – 30 g
  • Çin’den jasmine pearls çayı – 30 g
  • İran’dan hibiskus çayı – 30 g
  • Çaylarla ilgili 12 sayfalık bilgi kitapçığı yer almaktadır.

Onu en iyi siz tanırsınız. Bu sebeple sizi kalıplara sokmuyor, Babalar Günü hediyenizi özelleştirmenizi sağlıyoruz. Eğer babanız kitap okumayı seviyor ise kutunuza kitap ekleyerek, ona güzel bir not yazarak gönlünü fethedebilirsiniz. Yazmayı seviyor ise şık bir kalem ve defter, yeni deneyimleri seviyorsa seveceği bir deneyim kiti seçebilirsiniz.

Hayattaki en büyük hazine ve sahip olunacak süper güç sevgidir. Tek bir günde değil her zaman sevdiğinizi söylediğiniz ve hissettirdiğiniz babalarınızın, tüm kahramanlarımızın, Babalar Günü kutlu olsun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM