HydraFacial Ankara

HydraFacial Ankara

HydraFacial Ankara da ve diğer birçok şehrimize yer alan klinik ve güzellik merkezlerinde son dönemlerin en popüler cilt bakım yöntemleri arasında yer almaktadır. Komple bir medikal bakım olan HydraFacial uygulaması ile cildinizin tamamen arındırılmasının yanı sıra cilt yüzeyinde meydana gelen lekelerin ve sivilce izlerinin de düzeltilmesi söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle de HydraFacial Ankara da sadece kliniklerde değil aynı zamanda hastane ortamlarında da uzman hekimlerin gözetimi altında yapılabilmektedir. Burada önemli olan noktalardan biri bu tür önemli medikal işlemlerin mutlaka uzmanlar tarafından kişilere uygulanması gerektiğidir.

Ankara Cilt Lekeleri denildiğinde de tıpkı biraz önce söz ettiğimiz HydraFacial uygulaması gibi daha başka birçok yöntemler sayesinde kişilerin lekelerinden arınmasını ve çok daha pürüzsüz ve canlı bir cilde kavuşmasını da sağlamaktadır. Bunun için 2012 yılından beri Ankara’da hizmet sunmakta olan Dr. Buket Yıldırım her zaman ilk seçenekler arasında yer almaktadır. Bu durumun tabi ki en önemli sebeplerinden biri de kendisinin medikal estetik alanında oldukça donanımlı ve tecrübeli bir hekim olmasıdır. Ankara tıp fakültesinden mezun olduktan sonra medikal estetik alanında birçok çalışmalara imza atan Yıldırım; Ankara cilt lekeleri ve diğer uygulamalar alanında her zaman başarılı işlere imza atmıştır. Sizler de bizim ailemize katılmak için geç kalmayın!

Ankara Kimyasal Peeling konusunda da uzman ekibi ile hastalarına kaliteli ve kusursuz ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Kimyasal peeling uygulaması ile cildinizin yüzeysel olarak soyularak yenilenmesi ve bu sayede de var olan cilt sorunlarından kolaylıkla arındırılması sağlanmaktadır. Kimyasal peeling isminden de anlaşıldığı gibi meyve asitleri içeren özel solüsyonlar sayesinde yapılmakta ve yine özel kremler ile tedavi tamamlanmaktadır. Dr. Buket Yıldırım Ankara kimyasal peeling uygulaması ve diğer medikal estetik uygulamaları konusunda uzun yıllar boyunca eğitim almış ve oldukça donanımı bir doktor olup, hastalarına da her zaman diledikler hizmeti memnun kalacakları şekilde sunmaktadır. Sizler de kliniğimizde bulunan tüm hizmetler hakkında bilgi almak ve randevu için www.drbuketyildirim.com internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

HydraFacial

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM