Torun Kapı’dan Hazır Kapı Stokları İle Hızlı Teslimat

Torun Kapı’dan Hazır Kapı Stokları İle Hızlı Teslimat

İç oda kapıları ev dekorasyonunuzda en önemli unsurlardan birisir.İç kapı montajı normal üretim süreci 15 gün ile 25 gün aralığındadır. Dekorasyon, tadilat çalışmalarında ve inşaat projelerinde bazen bu bekleme süreci işlerinizi geciktirebilir.

TORUN Kapı bu problemi çözebilmek amacıyla hazır oda kapı modellerinden en beğenilenlerin stoklarını tutuyor. İç kapı modelleri olarak en güzel modelleri hazır olarak sunan firma acil oda kapıları ihtiyacınıza hemen cevap veriyor.Hazır iç kapı rengi en çok beyaz renkte tercih edildiği için stok rengini beyaz olarak belirlemiş olan firma hem camlı hem camsız oda kapıları stoğunda bulunmakta.

Hazır kapı modelleri hemen kapı ihtiyacınıza cevap verebilen kapılar olduğu gibi kapı modelleri en modern tasarımlara sahip.Sıradan kapı modellerinden sıkılan müşterilerine güzel kapı modelleri ile hizmet sunuyor.

Hazır oda kapısı genel olarak 77cm ve 87cm net ölçülerinde üretiliyor.Diğer deyişle 80lik ve 90lık oda kapıları hazır olarak bulunmakta.Geniş kapı pervazları hem daha modern bir iç kapı modeli görünümü sağlamakta hem de her ölçüye kolay bir şekilde kapınız uyabilmektedir.90cm olan kapılar 100cm lik yerler içinde kullanılabilmekte.

Kapı yükseklikleri 203cm den 209cm ye kadar her alanı kapatabilmekte. Türkiye standartlarından hemen hemen her binadaki ölçüler bu ölçülere yakın olduğu için kolay bir şekilde uyum sağlayan bu ölçüler hemen kapı ihtiyacınıza çözüm bulmakta.Daha kısa kapı ihtiyaçlarız için ise kapının kolay bir şekilde küçültülebilmesi mümkün.

Torun mebran kapı uzun ömürlü, çizilmeye dayanıklı kapı modelleridir.Modern kapı modelleri, iç yapısında kağıt petek dolgu malzemesi kullanılmayan kapılar iç yapısı daha dolau olduğu için daha ağır kapılar.Bu nedenle 3 kapı menteşesi kullanılıyor.

TORUN membran kapı içi kağıt dolu kapılar yerine lüks iç oda kapılarını tercih eden müşterilerinin ölçülerine özel üretimler de gerçekleştirmekte.Bunun yanında acil oda kapıları ihtiyaçlarınız için hazır oda kapısı stokları ile her zaman her türlü kapı ihtiyacınıza cevap veriyor.

Firma İstanbul da ikitelli keresteciler sitesi 15.blok no8 de hizmet vermekte olup Davutpaşa Topkapı da üretim yapmakta.Firmaya 0212 442 33 31 telefon numarası ve membrankapı.com adresinden ulaşabilirsiniz.Sipariş verebilir veya detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM