Bahçe mobilyaları

Bahçe mobilyaları

Baharın son ayındayken yazda kapımıza geldi. Bahçeli evlerde oturan oturan takipçilerimiz için bahçemizde yayınlıyacağımız bir kaç örnek ile onlara fikir olarak yardımcı olmak istiyoruz. İsterseniz sizler seçtiğimiz örneklerimizi sizler için yayınlayayım.

 

 

Ahşap ile tasarlanmış olan bahçe koltuğumuz koltuk takımı tarzında bir mobilyadır. Yeşil ile kahverenginin harika yakalandığı bu takım orta sehpa ile ayrı güzellik kazanmıştır. Geniş bahçeli olan evlerde rahatlıkla kullanılabilir.

 

 

 

Modern mobilyaları kullanmayı sevenler insanlar için ideal bir örnek. Bir L koltuk ve bir tekli koltuk ile tasarlanan bu örneğimizde çok şık bir fikir.

 

Demir tasarımlı eşyaları kullanmayı sevenler insanlar için güzel  ideal bir bahçe mobilyası. Beyaz ve kahverengi uyumunun yakalandığı harika bir örnek.

 

 

Açık renk mobilya kullanmayı sevenler ince minderli beyaz kumaş ve açık kahverengi mobilya ile renk uyumu harika yakalanmış bu örneğimiz orta masa ile tamamlanmış ideal bir örnek.

 

 

Demir iskelet ile tasarlanmış bu mobilya örneği kremit rengi kumaş ile bütünlük kazanmış bir örnek. Üzerindeki tente çadır ise bahçe ve mobilyaya ayrı şıklık kazandırmıştır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM