Duşakabinci Markanız Nokta Duşakabin

Duşakabinci Markanız Nokta Duşakabin

Markamızın sunmuş olduğu duşakabin modelleri, küvet ve duşteknesi  banyolarınızı ideal bir mekan haline getirmek için tasarlanıyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da temsilciliklere sahip olan şirketimiz, ayrıca Türkiye’nin her noktasına demontable şekilde ücretsiz kargo hizmetiyle ürünlerini ulaştırıyor. 2 yıl garantiye sahip olan ürünler, banyolarında düzen, hijyen ve zarafeti bir arada bulmak isteyenlerin memnun kalarak kullanacağı ürünleri ifade ediyor.

 

Dekorasyon farkınız olsun

 

Banyolarda klasik görüntülerden artık sıkılmadınız mı? Son zamanlarda klasik banyo düzenlerinden daha farklı dekoratif modeller, müşterilerimiz tarafından tercih edilmeye başlandı. Eski soğu banyo stilleri, yerini duşakabin modellerinin zarif tasarımlarıyla daha sıcak bir ortama bıraktı. Banyolarınızda da dekorasyon değişikliğe gitmek istiyorsanız, yapmanız gereken duşakabin modellerimiz arasından banyolarınıza uygun modeli tercih etmek.

 

Duşakabin modelleri

 

Duşakabinci markanız “Nokta Duşakabin” firması, müşterilerinin memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüterek, banyolarınızda farklı çözümler sunmaktadır. Tasarım hususunda müşterilerin zevklerine cevap vermek açısından farklı duşakabin modellerini tasarlayarak, tercih seçeneklerini zenginleştirmiştir.  Gold, relax, fiesta, eko, bela, kompakt kategorileri altında sizlere sunulan onlarca modelle, banyolarınızda farklı tasarımlarla zarif bir hava yakalayacaksınız.

 

Duşakabinci seçerken dikkat edin

 

Piyasada birçok duşakabin yapan firmalar bulunmaktadır. Ancak bazı firmalar, ürettikleri duşakabin modellerini ucuz üretim mallarıyla yaparak, sağlıksız duşakabinler meydana getirmektedirler. Plastik bir takım malzemeler kullanarak yapılan duşakabin panelleri, zamanla çatlama, kırılma gibi sorunlarla muhatap olmanızı sağlar. Ucuz fiyattan alıcı bulmak için malzemenin kalitesini düşürerek, sağlığınızla oynayan bu tür firmalara karşı bilinçli hareket etmeniz gerekmektedir.

 

Nokta Duşakabin ürünleri, sağlam, kaliteli, sağlıklı, estetik ve 2 yıl garantiye sahiptir. Müşterilerinin ideal bir banyoya sahip olmalarını sağlamak için çalışan şirketimiz, dekoratif açıdan ahenkli ve göz alıcı banyolarının tasarımında, lider markadır.

 

NOKTA DUŞAKABİN İLETİŞİM BİLGİLERİ

5310-logo[1]

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
nokta duşakabin

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM